PORADENSTVÍ

Rodinné centrum Dobříšek, z. s. nabízí různé typy poradenství. Kromě služeb pro nastávající rodiče (předporodní kurzy, individuální poradenství, laktační poradenství) můžeme nabídnout i konzultaci s rodinnou a výchovnou poradkyní, poradkyní v oblasti závislostí i sociální poradkyní. Poskytujeme základní poradenství a dále vás nasměrujeme na odborná pracoviště psychologem a jsme schopni Vám doporučit konkrétní profesionální pomoc.
Vytváříme nezávislé, nezaujaté a bezpečné prostředí pro všechny, kteří potřebují radu či pomoc.
Rodinné centrum Dobříšek, z. s. nabízí různé typy poradenství. Kromě služeb pro nastávající rodiče (předporodní kurzy, individuální poradenství, laktační poradenství) můžeme nabídnout také konzultaci s rodinnou a výchovnou poradkyní, s poradkyní v oblasti závislostí, psychomotorického vývoje, počítačové konzultace a další. Poskytujeme základní poradenství a dále vás nasměrujeme na odborná pracoviště psychologem a jsme schopni vám doporučit konkrétní profesionální pomoc. 
 
V roce 2021 jsme pro vás ve spolupráci s našimi lektory vytvořili brožuru zdarma ke stažení: Příručka pro rodiče: Koronavirová epidemie a její dopad na rodinu >>>.
 
Vytváříme nezávislé, nezaujaté a bezpečné prostředí pro všechny, kteří potřebují podat pomocnou ruku.
 

 

Kontakt

RC Dobříšek, z. s.
Na Nábřeží 1650
263 01 Dobříš

provozní
tel. 608 906 559

administrativa
tel. 603 199 265

 

Úřední hodiny v RC

Po-Pá 8-12 hod.

 

Úřední hodiny v RC Dobříšek
Po-St 8-12 hod.
V jiné dny a hodiny po domluvě.

 

 

 

 

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode