Rodinné centrum Dobříšek HLEDÁ nové tváře, podněty, nápady
 

Máte chuť zapojit se do dění v našem centru a nevíte, jak na to? Máte nápad na kroužek, seminář či přednášku? Umíte nějakou činnost a rádi byste ji předali dál? Máte nápady na rozšíření aktivit našeho centra? Máte chuť zorganizovat novou venkovní akci? Rádi byste svou činností pomohli v centru – např. roznosem letáků, ušitím kostýmů, s přípravou na venkovní akce pro celé rodiny, vedením kroužku, public-relations, s žádostmi o dotaci vč. nápadů na nové projekty…

 
ANO? Pak si přijďte popovídat do našeho centra nebo nám zavolejte. Nezáleží na vašem věku, ani zda máte děti či nikoliv. Stačí, pokud máte chuť s námi spolupracovat. Odvažte se, za zeptání a krátkou návštěvu nic nedáte. A třeba zjistíme, že si můžeme vzájemně pomoci, a vy se budete moci seberealizovat.
 
Informace na tel. 608 906 559, e-mailu info@dobrisek.cz 

 

Chcete podpořit činnost Rodinného centra Dobříšek?

Můžete tak učinit velmi jednoduše a to při každém svém nákupu na internetu, ať již si kupujete nové boty, plenky, nebo novou sedačku. Za každý příspěvek vám budeme velmi vděčni. 

Rodinné centrum Dobříšek, z.s. je partnerskou organizací projektu GIVT.cz. Určité % z vašeho nákupu tedy půjde na rozvoj a činnost Rodinného centra Dobříšek a nestojí vás to nic navíc. 


Uděláte to takto: 
  1. Před nákupem půjdete na www.givt.cz
  2. Vyberete naši organizaci a e-shop na kterém chcete nakoupit
  3. Nakoupíte, jak jste zvyklí

To je celé. Nestojí vás to ani korunu navíc a my dostaneme část peněz z ceny nákupu.

Pokud nechcete na tuto možnost pomoci nikdy zapomenout, tady najdete chytré rozšíření prohlížeče, které vám vždy při nakupování GIVT připomene. Nakupovat se dá i anonymně, takže pokud nechcete, nemusíte se nikam registrovat. A můžete o této možnosti říci i svým přátelům – ať nenakupují „zbytečně“

 

Své příspěvky také můžete zasílat na bankovní účet 2101538706/2010 Fio banka. 

 

Kontakt

RC Dobříšek, z. s.
Na Nábřeží 1650
263 01 Dobříš

provozní
tel. 608 906 559

administrativa
tel. 603 199 265

koordinátor
tel.608 459 559

 

Úřední hodiny

Po-Pá 8-12 hod.

 

Sledujte nás i na sociálních sítích.

FBfacebook.com/dobrisek

IGinstagram.com/rc_dobrisek

 

 

Úřední hodiny v RC

Po-Pá 8-12 hod.

 

 

 

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode