Zaměstnanci

 • Petra Smíšková Petra Smíšková

  PROVOZNÍ, DPO (Pověřenec pro ochranu osobních údajů GDPR)

  tel. 608 906 559
  e-mail: smiskovapetra@dobrisek.cz

  Po-Čt 8:00-16.30 hod., Pá 8:00-14:00 hod. 

 • Petra Štochlová Petra Štochlová

  PŘEDSEDKYNĚ RADY, ADMINISTRATIVA
   
  tel. 603 199 265
  e-mail: stochlovapetra@dobrisek.cz
   

 • Tereza Studená Tereza Studená

  KOORDINÁTORKA

  RADNÍ

  tel. 608 459 559
  e-mail: koordinator@dobrisek.cz

Lektoři a poradci

 • Magdalena Wyrobová Magdalena Wyrobová

  Jmenuji se Majda a jsem studentkou Biologie a ochrany zvířat na Jihočeské univerzitě. Kromě zvířat všeho druhu mě vždy moc bavila práce s dětmi. Již osmým rokem jezdím na chovatelské tábory, čtvrtým z toho jako vedoucí. Přes rok doučuji anglický jazyk a češtinu a většinu volného času trávím se psem v lese :).

 • Iva Petřinová Iva Petřinová

  Vystudovala jsem cestovní ruch na Vysoké škole obchodní a od té doby pracuji jako průvodkyně v Česku i zahraničí. Povolání je pro mě zároveň i koníčkem, protože krásně propojuje cestování a práci s dětmi, moje dvě velké vášně. V současné době se totiž zaměřuji především na tematické vycházky pro děti a školní výlety. Na nich čerpám inspiraci pro psaní knih ze série Hravých průvodců i pro besedy ve školách. Již několik let se podílím na přípravách a realizaci příměstských táborů v Praze a na Dobříši.

 • Eliška Konvičková Eliška Konvičková

  Jmenuji se Eliška Konvičková a jsem maminkou 5 leté Evelínky. Už jako malá jsem hodně času trávila u psacího stolu, kreslila a tvořila. Papírnictví byl můj nejoblíbenější obchod. Jak šel čas, tak mne postupně k tomuto mému zájmu přivedl zpět naplno. Doufám, že dětem v kurzech předám stejnou radost a nadšení z malby, jako přináší mně. Těším se na viděnou.

 • Ing. Vlasta Pechová Ing. Vlasta Pechová

  Vlasta vystudovala mezinárodní obchod a politiku na VŠE Praha, ale již v průběhu studia si k ní našly cestu počítače. Pracovala jako asistentka v oddělení softwarového vývoje, a to ji přimělo i ke studiu několika semestrů informatiky. Narození 2 dcer a přestěhování na Dobříš ji přivedlo do Dobříšku. Od roku 2011 se s ní můžete potkávat na počítačových kurzech. Nadchla ji především práce se seniory, pro které již několik let připravuje pravidelná počítačová setkání. Seniorům radí často i telefonicky, e-mailem či na procházce ve městě. V rámci počítačového poradenství doučuje i studenty. Můžete si být jisti, že se u ní vždy setkáte s individuálním přístupem a trpělivostí. 

 • Michaela Bayová Michaela Bayová

  Jmenuji se Míša a jsem rodinná fotografka působící v Příbrami a okolí. Zaměřuji se především na děti a rodiny, svatební reportáž i těhotenství. Jsem fotograf, který vás může provázet celým životem.

 • Jan Neuwirth Jan Neuwirth

  Celý život jsem pracoval se dřevem jako truhlář, později jako restaurátor varhanních skříní. Mojím celoživotním koníčkem je letecké modelářství. Rád k tomu vedu i své vnuky a vnučku. Jsem lektorem kroužků Malého kutila  a Leteckého modeláře.

 • Daniela Koubková Daniela Koubková

  Pracuji na ekonomicko-správním odboru CHSK – sociální péče pro oblast středních Čech. Dále jako odborný sociální poradce, lektor seminářů a volnočasových aktivit pro děti a dospělé. Vystudovala jsem SEŠ a VŠZaSP sv. Alžběty. Jako lektorka příměstských táborů působím již přes 10 let. Mám ráda děti, sport, přírodu a dobrodružství. Také ráda čtu a baví mě výtvarné tvoření.

 • Miroslava Holubová Miroslava Holubová

  Pracuji jako učitelka českého jazyka a literatur, ale mám ráda tvůrčí práci a legraci.

 • Mgr. Stanislava Doležalová Mgr. Stanislava Doležalová

  Lektorka Němčiny pro začátečníky a Přírodovědného kroužku se zaměřuje na děti na prvním stupni, se kterými má bohaté zkušenosti. Ráda dětem pomáhá pochopit danou problematiku a hledá způsoby, jak to dělat zábavně. Zvláště příroda a dění kolem nás nabízí tolik možností k prozkoumání! Ať už pohledem před sebe či do mikroskopu ;-) 

 • Aleksandra Griz Aleksandra Griz

  Ilustrátorka, animátorka a lektorka. Vystudovala design na ASP v Poznani a animaci na FAMU v Praze. Pohybuje se v ilustraci, animaci a autorské i volné tvorbě. Věnuje se tvorbě knih, a to zejména autorských. Vede kurzy a workshopy animovaného filmu.

 • Mgr. Veronika Liotard Mgr. Veronika Liotard

  Lektorka angličtiny Veronika Liotard žila v několika zemích: ve Skotsku potkala manžela, vzali se ve Francii a na ostrově Malta porodila své dva syny. Jejich rodina je přirozeně trilinguální, což ji neustále inspiruje v touze přiblížit jazyky i všem ostatním. Její studenti jsou ve věku 1-70 let, což oceňuje především pro možnost kreativní výuky - každý student je originální, stejně jako její hodiny. Angličtina totiž může být a JE zábava!

 • Pavla Marešová Pavla Marešová

  Původním povoláním je zdravotní sestra, ale především je to neuvěřitelné milé a usměvavé sluníčko. Právě Pavlínka je důvodem, proč je adaptační program Semínka dětmi tak oblíbený. Pomáhá jim překonávat strachy z prvního delšího opuštění maminky a ukazuje jim, že i takový čas může být zábava. 

 • Mgr. Bc. Kateřina Neubauerová, Dis. Mgr. Bc. Kateřina Neubauerová, Dis.

  Sociální pedagogožka, terapeutka, lektorka v oblasti výchovy, rodinná poradkyně. Zajišťuje mimořádně kvalitní přednášky a odborné konzultace v Dobříšku, které lze realizovat zcela soukromě.

 • Tereza Studená Tereza Studená

  Vystudovaná kosmetička s kreativní duší co stále něco tvoří. Vyrábí svíčky, plete věnečky, dekoruje, věnuje se face paitingu, keramice, líčení. Pracovala i několik let v bance, ale sama zjistila že to není pro ní a práce s dětmi a tvoření jí maximálně naplňuje. Řídí se heslem: v jednoduchosti je krása.

 • Veronika Urban Volfová Veronika Urban Volfová

  Lektorka Francouzštiny pro dospělé. Je vášnivou francouzštinářkou a svůj zápal předává více než 20 let. Prvních 20 let učila na gymnázium s evropskou sekcí a nyní je váženou ředitelkou na mateřské a základní škole v Praze. Práce má až nad hlavu, ale na své studenty v Dobříšku si vyčlenila čas v rámci svého volna a vytvořila tak skvělou večerní partu přátel na pozadí francouzské kultury. 

 • Natálie Bláhová Natálie Bláhová

  Ahoj! Jmenuji se Naty Bláhová. Mám vystudovanou Obchodní akademii v Příbrami a momentálně jsem studentkou 1. ročníku na ČZU, na Provozně ekonomické fakultě, obor Veřejná správa a regionální rozvoj. Věnovala jsem se 13 let vrcholově sportovnímu aerobiku v klubu Oxygen Příbram. Jako lektor jsem působila 3 roky na příměstských táborech v Suchodole, tenhle rok nás čeká 4 ročník, a také jsem působila 2 roky jako lektor na příměstských táborech MAS Brdy-Vltava jinak také na Táborech s Čápem. Ráda pracuji s dětmi a věnuji se sportu. Od malička jsem každý rok jezdila na letní tábory, a nepopsatelně jsem si je užívala, a proto teď chci dělat dětem radost takovou jako dříve dělali lektoři mě.

 • Bc. Adéla Kadlecová Bc. Adéla Kadlecová

  Jmenuji se Adéla Kadlecová a jsem studentkou magisterského studia logopedie na UK. Mám zkušenosti s dětmi a to včetně dětí se zdravotním či sociálním znevýhodněním. Zaměřuji se na celkový rozvoj dětí s mírným důrazem na rozvoj jejich komunikace. Dále ráda s dětmi vyrábím nebo doučuji učivo prvního stupně.

 • Martina Branšovská Martina Branšovská

  Vede předporodní kurzy a setkávání těhotných.
   
  Od roku 1989 pracuje na porodním sále příbramské porodnice. Vystudovala SZŠ v Kolíně, obor porodní asistentka. Kvalifikaci si rozšířila postgraduálním studiem na institutu vzdělávání v Brně. 
   
  Bydlí na Dobříši a těší se na společná setkání s budoucími rodiči.

  Od roku 1989 pracuje na porodním sále příbramské porodnice, kde je oblíbenou porodní asistentkou pro svůj milý a vstřícný přístup. Vystudovala SZŠ v Kolíně, obor Porodní asistentka. Kvalifikaci si rozšířila postgraduálním studiem na Institutu vzdělávání v Brně. 

Kontakt

RC Dobříšek, z. s.
Na Nábřeží 1650
263 01 Dobříš

provozní
tel. 608 906 559

administrativa
tel. 603 199 265

koordinátor
tel.608 459 559

 

Úřední hodiny

Po-Pá 8-12 hod.

 

Sledujte nás i na sociálních sítích.

FBfacebook.com/dobrisek

IGinstagram.com/rc_dobrisek

 

 

Úřední hodiny v RC

Po-Pá 8-12 hod.

 

 

 

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode