Zaměstnanci

 • Petra Smíšková Petra Smíšková

  PROVOZNÍ, DPO (Pověřenec pro ochranu osobních údajů GDPR)

  tel. 608 906 559
  e-mail: smiskovapetra@dobrisek.cz

  Po-Čt 8:00-16.30 hod., Pá 8:00-14:00 hod. 

 • Petra Štochlová Petra Štochlová

  PŘEDSEDKYNĚ RADY, ADMINISTRATIVA
   
  tel. 603 199 265
  e-mail: stochlovapetra@dobrisek.cz
   

 • Tereza Studená Tereza Studená

  KOORDINÁTORKA

  tel. 608 459 559
  e-mail: koordinator@dobrisek.cz

Lektoři a poradci

 • Martina Branšovská Martina Branšovská

  Vede předporodní kurzy a setkávání těhotných.
   
  Od roku 1989 pracuje na porodním sále příbramské porodnice. Vystudovala SZŠ v Kolíně, obor porodní asistentka. Kvalifikaci si rozšířila postgraduálním studiem na institutu vzdělávání v Brně. 
   
  Bydlí na Dobříši a těší se na společná setkání s budoucími rodiči.

  Od roku 1989 pracuje na porodním sále příbramské porodnice, kde je oblíbenou porodní asistentkou pro svůj milý a vstřícný přístup. Vystudovala SZŠ v Kolíně, obor Porodní asistentka. Kvalifikaci si rozšířila postgraduálním studiem na Institutu vzdělávání v Brně. Vede Předporodní kurzy a Cvičení pro těhotné s poradenstvím.

 • Gabriela Cintulová Gabriela Cintulová

  Vystudovala jsem zdravotnickou školu a již sedmým rokem pracuji jako zdravotní sestra na intenzivní péči v Příbrami. Umění a výtvarné techniky byly vždy mým velkým koníčkem, který se snažím stále dále rozvíjet. Zkušenosti s prací s dětmi jsem čerpala zatím především na dětských letních táborech, nebo při trénování dětí v jízdě na koni. Vede výtvarné a kreativní kroužky pro děti.

 • Mgr. Stanislava Doležalová Mgr. Stanislava Doležalová

  Lektorka Němčiny pro začátečníky a Přírodovědného kroužku se zaměřuje na děti na prvním stupni, se kterými má bohaté zkušenosti. Ráda dětem pomáhá pochopit danou problematiku a hledá způsoby, jak to dělat zábavně. Zvláště příroda a dění kolem nás nabízí tolik možností k prozkoumání! Ať už pohledem před sebe či do mikroskopu ;-) 

 • Aleksandra Griz Aleksandra Griz

  Ilustrátorka, animátorka a lektorka. Vystudovala design na ASP v Poznani a animaci na FAMU v Praze. Pohybuje se v ilustraci, animaci a autorské i volné tvorbě. Věnuje se tvorbě knih, a to zejména autorských. Vede kurzy a workshopy animovaného filmu.

 • Ondřej Kulhavý Ondřej Kulhavý

  Jsem studentem střední školy - obor informační technologie, robotika mě vždy velmi zajímala a je mým koníčkem. Moje vášeň pro IT začala právě tady v Dobříšku a věřím, že ji zde také nyní pomůžu rozvíjet v dalších mladých nadšencích.

 • Mgr. Veronika Liotard Mgr. Veronika Liotard

  Lektorka angličtiny Veronika Liotard žila v několika zemích: ve Skotsku potkala manžela, vzali se ve Francii a na ostrově Malta porodila své dva syny. Jejich rodina je přirozeně trilinguální, což ji neustále inspiruje v touze přiblížit jazyky i všem ostatním. Její studenti jsou ve věku 1-70 let, což oceňuje především pro možnost kreativní výuky - každý student je originální, stejně jako její hodiny. Angličtina totiž může být a JE zábava!

 • Pavla Marešová Pavla Marešová

  Původním povoláním je zdravotní sestra, ale především je to neuvěřitelné milé a usměvavé sluníčko. Právě Pavlínka je důvodem, proč je adaptační program Hrajeme si bez maminky dětmi tak oblíbený. Pomáhá jim překonávat strachy z prvního delšího opuštění maminky a ukazuje jim, že i takový čas může být zábava. 

 • Mgr. Bc. Kateřina Neubauerová, Dis. Mgr. Bc. Kateřina Neubauerová, Dis.

  Sociální pedagogožka, terapeutka, lektorka v oblasti výchovy, rodinná poradkyně. Zajišťuje mimořádně kvalitní přednášky a odborné konzultace v Dobříšku, které lze realizovat zcela soukromě.

 • Jan Neuwirth Jan Neuwirth

  Celý život jsem pracoval se dřevem jako truhlář, později jako restaurátor varhanních skříní. Mojím celoživotním koníčkem je letecké modelářství. Rád k tomu vedu i své vnuky a vnučku. Jsem lektorem kroužků Malého kutila.

 • Klára Sudová Klára Sudová

  Klára Sudová má více než 20 let praxe ve volnočasové i profesní práci s dětmi. Vede oblíbené příměstské tábory pro děti a je instruktorkou plavání. Pracuje jako asistentka na základní škole v Dobříši. Má ráda sport, knížky a tvoření a neváhá se zapojit všude tam, kde je třeba pomoci. Děti oceňují její přirozenou autoritu.

 • Tereza Studená Tereza Studená

  Vystudovaná kosmetička s kreativní duší co stále něco tvoří. Vyrábí svíčky, plete věnečky, dekoruje, věnuje se face paitingu, keramice, líčení. Pracovala i několik let v bance, ale sama zjistila že to není pro ní a práce s dětmi a tvoření jí maximálně naplňuje. Řídí se heslem: v jednoduchosti je krása.

 • Ing. Vlasta Pechová Ing. Vlasta Pechová

  Vlasta vystudovala mezinárodní obchod a politiku na VŠE Praha, ale již v průběhu studia si k ní našly cestu počítače. Pracovala jako asistentka v oddělení softwarového vývoje, a to ji přimělo i ke studiu několika semestrů informatiky. Narození 2 dcer a přestěhování na Dobříš ji přivedlo do Dobříšku. Od roku 2011 se s ní můžete potkávat na počítačových kurzech. Nadchla ji především práce se seniory, pro které již několik let připravuje pravidelná počítačová setkání. Seniorům radí často i telefonicky, e-mailem či na procházce ve městě. V rámci počítačového poradenství doučuje i studenty. Můžete si být jisti, že se u ní vždy setkáte s individuálním přístupem a trpělivostí. 

 • Veronika Urban Volfová Veronika Urban Volfová

  Lektorka Francouzštiny pro dospělé. Je vášnivou francouzštinářkou a svůj zápal předává více než 20 let. Prvních 20 let učila na gymnázium s evropskou sekcí a nyní je váženou ředitelkou na mateřské a základní škole v Praze. Práce má až nad hlavu, ale na své studenty v Dobříšku si vyčlenila čas v rámci svého volna a vytvořila tak skvělou večerní partu přátel na pozadí francouzské kultury. 

 • Magdaléna Westman Magdaléna Westman

  Umělkyně a facilitátorka kreativního malování. Vystudovala JČU PF obor Arteterapie. Pravidelně se objevuje v médiích a publikuje. Aktuálně pracuje na své vlastní knize. Vede kroužky a kurzy Kreativního malování.

Kontakt

RC Dobříšek, z. s.
Na Nábřeží 1650
263 01 Dobříš

provozní
tel. 608 906 559

administrativa
tel. 603 199 265

koordinátor
tel.608 459 559

 

Úřední hodiny

Po-Pá 8-12 hod.

 

Sledujte nás i na sociálních sítích.

FBfacebook.com/dobrisek

IGinstagram.com/rc_dobrisek

 

 

Úřední hodiny v RC

Po-Pá 8-12 hod.

 

 

 

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode