Vítání občánků

18.12.2012 12:33

Rodinné centrum Dobříšek o.s. se zapojilo do projektu regionálních dárků na vítání občánků města Dobříše a do svých řad přijalo první 2 čestné členy. Více informací se dozvíte v článku Ing. Hany Běželové.
 

Regionální dárky pro nejmenší dobříšské občánky

Od listopadu letošního roku dostávají děti, s kterými rodiče přijdou na vítání občánků, originální dárky. Po úspěchu místních produktů na Dobříšských regionálních trzích podpořilo město Dobříš i myšlenku regionálních propagačních předmětů. „Oslovili jsme proto Občanské sdružení Stéblo Borotice, které ve svých chráněných dílnách vytváří s klienty mnoho originálních výrobků. Spolupráce byla výborná, zajímavé nápady se jen hrnuly.
 
Nyní můžeme dětem rozdávat hřejivé a zároveň zábavné deky s motivem městských „lístečků“ ve třech základních barvách (modrá, růžová a žlutá). Doufáme, že deky dětem přinesou do chladných podzimních dní trochu tepla!“, řekl Jaroslav Melša, starosta města Dobříše.
 
Do projektu regionálních dárků našim nejmenším se zapojilo pozváním na kroužky, semináře a do své herny i místní Rodinné centrum Dobříšek. Na uvítanou připravilo nabídku ročního čestného členství zdarma, které přináší výhody především v podobě zlevněného vstupného a kurzovného. Více informací o aktivitách RC Dobříšek naleznete na www.dobrisek.cz.