Hledání pokladu

11.08.2012 19:14

Kdo nezaváhal a přihlásil děti na středu 8. 8. 2012 na náš výlet „Hledání pokladu“, neprohloupil. Sešla se dobrá parta dětí ve věku 6–10 let. Počasí jsme si nemohli přát lepší.

Projeli jsme se vláčkem do Mokrovrat a potom se po vyznačené trase plné úkolů a nástrah vydali hledat poklad. V altánu „Králova stolice“ jsme si dali v době oběda velkou sváču a zasoutěžili jsme si v různých disciplínách. Děti byly nadšené, plné energie a nedočkavosti, jaký je čeká poklad. Ten jsme úspěšně vypátrali a vykopali. Ve Staré Huti jsme se zastavili u obory se zvířaty, kde jsme napočítali až 11 druhů. Měli jsme štěstí, zrovna probíhalo jejich krmení, a tak jsme všechna zvířátka zhlédli pěkně zblízka. V cíli jsme si vyzkoušeli namalovat mapu naší cesty za pokladem, kterou jsme i zapečetili voskem. Výlet se nám vydařil.

Děkuji všem rodičům dětí za důvěru, mému synovi za pomoc při přípravě akce a za doprovod a dětem za krásně strávený den v jejich společnosti. Budu se těšit na setkání při dalších akcích. Sledujte naše webové stánky https://www.dobrisek.cz.

 

Koubková Daniela